Header

Sety DJskie

Odsłuchaj nasze sety djskie. Sprawdź jak dobieramy utwory i jak je miksujemy.
W naszych miksach nie zamieściliśmy przebojów ultra komercyjnych. Jeśli interesują Państwa
miksy z wielkimi przebojami radiowymi – prześlemy Państwu link do takiej próbki.

Tymczasem proponujemy Na Parkiet:

Zdarte Obcasy – Mix bardzo przebojowy i klubowy z dominującym brzmieniem funk i soul, nawiązujący do tradycji r&b, nowoczesny i odpowiadający współczesnym gustom ceniącym jakość brzmienia, miejscami zaskakujący oryginalnymi aranżacjami, radosny i w idealnym tempie do tańca na parkiecie. Selekcja przebojów znanych na całym świecie, szerokiej publiczności.

Kliknij by odsłuchać mix Zdarte Obcasy

Dla przestrzeni jadalnej, tanecznej i barowej:

Funky Czart – nowy set dja Złoty Środek sięgający do rytmicznych korzeni muzyki soul, disco, funk i funky house.
Miks pełen radości, euforii i gorących rytmów idealnych jako muzyka tła spotkań towarzyskich i biznesowych oraz imprez promujących jakościowe marki. W drugiej części bardziej klubowy, lekki, pełen pozytywnych dźwięków. Uwagę zwraca selekcja utworów, przekrojowa przez dekady od lat 70. do współczesnych przebojów.

Kliknij by odsłuchać mix Funky Czart

Alternatywnie, jazzowo, cocktailowo, jako rytmiczna muzyka tła:

Zdarte Obcasy wieczorowo koktajlowo – Zdarte Obcasy Wieczorowo Koktajlowo to set adresowany do dojrzałej publiczności biznesowej. Stonowany, stylowy, aksamitny. Zawiera głównie nu jazz i brzmienia spod znaku jakościowego lounge.
Stanowi przyjemne i zrównoważone tło do rozmów i spotkań towarzyskich podczas eventów z udziałem gości biznesowych. Ma ambientowy charakter i tworzy relaksującą atmosferę.

Kliknij by odsłuchać mix Zdarte obcasy wieczorowo koktajlowo