Header

Czego potrzebujesz

Gramy:
Przebojowo:
– Przekrojowo klasykę muzyki tanecznej
– Jakościowy POP
Selektywnie:
– Jazz, Nu Jazz, Electro Jazz, Electro Swing
– Disco, Funk, Soul
– Funky House
– Jazz, Electro Jazz
– Podkładową muzykę tła: smooth jazz i chill out

Posiadamy bazę ponad 3000 legalnych utworów w wysokiej jakości.

Nasze sety DJskie:

Zdarte Obcasy– Mix bardzo przebojowy i klubowy z dominującym brzmieniem funk i soul, nawiązujący do tradycji r&b, nowoczesny i odpowiadający współczesnym gustom ceniącym jakość brzmienia, miejscami zaskakujący oryginalnymi aranżacjami, radosny i w idealnym tempie do tańca na parkiecie. Selekcja przebojów znanych na całym świecie, szerokiej publiczności.

Kliknij by odsłuchać mix Zdarte Obcasy

Funky Czart – nowy set dja Złoty Środek sięgający do rytmicznych korzeni muzyki soul, disco, funk i funky house.
Miks pełen radości, euforii i gorących rytmów idealnych jako muzyka tła spotkań towarzyskich i biznesowych oraz imprez promujących jakościowe marki. W drugiej części bardziej klubowy, lekki, pełen pozytywnych dźwięków. Uwagę zwraca selekcja utworów, przekrojowa przez dekady od lat 70. do współczesnych przebojów.

Kliknij by odsłuchać mix Funky Czart

Inspiracje – Inspiracje to miks na imprezy firmowe – przykład muzyki tła rozmów i towarzysko-cocktailowej części imprezy. Proponowane gatunki muzyczne to electro jazz i nu jazz nagrane w oparciu o naturalne brzmienia instrumentów. W pierwszej części bardziej klimatyczny, w drugiej dynamiczny. Usłysz jak może brzmieć impreza Twojej firmy.

Kliknij by odsłuchać mix Inspiracje

Na jakie imprezy:

Imprezy firmowe – wymagające przygotowania odpowiedniego repertuaru.

Imprezy promocyjne marek – wprowadzające na rynek marki lub nowe strategie.

Imprezy prywatne – również z udziałem gości zagranicznych. 

Imprezy urodzinowe, gale, imprezy tematyczne, festiwale – wymagające umiejętności realizacyjnych (miks jingli, podkładów, efektów dźwiękowych, przemówień, prezentacji) 

Imprezy wymagające oprawy konferansjerskiej – doświadczenie z programów telewizyjnych Twoja Lista Przebojów TVP 1, Canal +, prowadzenie Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.