Aktualności

DJ na wesele z klasą i pomysłem
DJ
2017-03-14

Jedną z trzech specjalizacji DJów Selektiv.pl są przyjęcia weselne z klasą i pomysłem. W ciągu ostatnich siedmiu lat prowadziliśmy dj-sko i konferansjersko głównie przyjęcia w klimacie boho, folk, rustico. Inspirowała nas polska klasyka i folklor świata.

Potrafimy wyjść poza schematy i przywołać na parkiecie twórczą wenę a jednocześnie znajdujemy Złoty Środek tak aby wszyscy goście brali udział w przyjęciu i czuli ducha integracji.

Wyróżnia nas umiejętność doboru bardzo oryginalnej muzyki pod celebrę kulinarną.

Gwarancją na wesele z pomysłem i z klasą jest również nasz autorski koncept przedstawienia Młodej Pary w zapowiedziach muzycznych, które przygotowujemy na podstawie 3 zestawów pytań dotyczących różnych okresów z życia Nowożeńców.

Możemy zaproponować nowatorski sposób organizacji wesela z klasą i pomysłem - przy zachowaniu tradycyjnych elementów ale zestrojonych w nowej harmonii.

Proponowane przez nas zabawy dobrze prezentują się na fotografiach lub w kamerze i angażują gości jeszcze przed weselem. Są lekkie, spójne, z klasą i pomysłem.

Ten wieczór ma być dla Młodej Pary i jej gości Pełnią Szczęścia a DJ Złoty Środek wie jak ją zrealizować.

 

Cena za wesele już od 2400zł dla przyjęć w Warszawie i okolicach.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Selektiv.pl

Facebook

Aktualności

Imprezy firmowe
DJ
2016-08-13


Imprezy firmowe gramy od 17 lat. To nasza ulubiona forma ekspresji twórczej.

Kreatywny DJ na imprezę firmową to idea która inspiruje ...

Czytaj więcej...
DJ na wesele z klasą i pomysłem
DJ
2017-03-14


Jedną z trzech specjalizacji DJów Selektiv.pl są przyjęcia weselne z klasą i pomysłem. W ciągu ostatnich siedmiu lat prowadziliśmy dj-sko i kon...

Czytaj więcej...