Aktualności

Imprezy firmowe
DJ
2016-08-13

Imprezy firmowe gramy od 17 lat. To nasza ulubiona forma ekspresji twórczej. 

Kreatywny DJ na imprezę firmową to idea która inspiruje nas do oferowania klientom korzystnych i pożadanych stanów tanecznych oraz towarzyskich ich klientów i pracownikow, uczestników, współtwórców ich sukcesu. Może to brzmieć dziwnie ale tak własnie działamy.

Kreatywny DJ na imprezę firmową dokłada swoją nutę/miks/set do sukcesu firmy gdy ten tworzy harmonię społeczną.

Organizowaliśmy eventy wymagające koordynacji wielu elementów: cocktail, koncert, zabawa na parkiecie, animacje taneczne, konferansjerka, podkłady i jingle. Dobieralismy i wykonywalismy repertuar dla takich firm i marek jak Hitachi, Accor Hotels, Polonia Palace Hotel, Laboratorium Komunikacji, Chivas Regal, Havas Engage, Radio Zet, Radio PIN, PKO Pioneer, PZU, Generali.

Z radiem PIN i Hania Woysław zrealizowalismy kilka ciekawych projektów muzycznych AfterOffice. Miedzy innymi w klubie Melodia, Foksal 19 i hotelu Hilton. Mamy bogatą bibliotekę muzyczną przygotowaną z myslą o imprezach firmowych, zarówno tych wewnetrznych jak i dla klientów oraz uczestnikow zjazdów, projektow i konferencji. 

Na życzenie prześlemy referencje.

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Facebook

Aktualności

Imprezy firmowe
DJ
2016-08-13


Imprezy firmowe gramy od 17 lat. To nasza ulubiona forma ekspresji twórczej. 

Kreatywny DJ na imprezę firmową to idea która ...

Czytaj więcej...
DJ na wesele z klasą i pomysłem
DJ
2017-03-14


Jedną z trzech specjalizacji DJów Selektiv.pl są przyjęcia weselne z klasą i pomysłem. W ciągu ostatnich siedmiu lat prowadziliśmy dj-sko i kon...

Czytaj więcej...